Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přechod ze stravy kotěcí na stravu dospěláckou aneb kocouř už není mrňous
To může být někdy vážný problém. Kotě bylo na něco zvyklé, dokonce mu to začalo i chutnat, a vy mu najednou nosíte něco úplně jiného. Může ho to taky zmást, pokud zkoušíte různé druhy a chuti. Musíte vypozorovat, co má nejraději, ale hlavně jestli to dobře stráví. Každé kočce prostě vyhovuje něco jiného. Kdy začít? Nejpozději v jednom roce života kočky a také ihned po kastraci. Po kastraci se kočka stává dospělou a krmení speciálním kotěcím jídlem by mohlo za čas způsobit obezitu. Kastráti, a klavně kocouři, mají po kastraci tendenci přibírat na váze, ale pokud jim nebudete podstrojovat a budou mít dostatek pohybu, nemusíte se bát. Jak na to? Připravte se na to, že to nějakou dobu potrvá, než si váš kocouř zvykne na dospěláckou stravu. Proto musíte začít pomalu. Zase můžete zkusit přimíchávací metodu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEST software for captcha breaking!

(LatonyaTEn, 26. 3. 2018 17:44)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Nalezené kotě

(Nikola, 6. 8. 2011 22:47)

Dobrý den, Jmenuji se Nikola. Nalezla jsem kotě před našim barakem neustale mnouka. Ze začátku bylo plaché, ale už dva dny mu dávám mléko. Udělala jsem mu pelíšek z krabyce dotoho jsem mu dala svetr. Všech se bojí ale namě už je zvyklé. Nevim čim ho mám krmit, dávám mu jen mléko. Táta mi ho nechce dovolit. Děkuji a prosím o odpověd. Nikola