Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Zprávy o Jerrym

21. 6. 2007

ObrazekAhojky, dneska jsem mocinky smutná, v sobotu ( 16.6.2007 ) můj taťka dělal oslavu svejch narozenin a my jsme vzali Jerryho na chalupu taky a objevil se v sobotu a v neděli se ani neukázal....
Museli jsme jet večer domu takže jsme ho tam museli nechat !!! V noci sem naněj pořád myslela a nemohla jsem usnout... Moc ho mám ráda... Byl tak roztomilej... krásnej a takovej náš mazlíček !
ObrazekJestli se někomu z Vás taky ztratila koíčka nebo kocourek a měli jste ho/ji moc rádi jako já tak váte jaké to je ...
Když nevíte kde je , co s nim je a kde chodí...V mojí hlavě se pořád honí představa že ho někde zajelo auto nebo že ho zakousl jezevec.... Chalupu máme totiž hned vedle našeho lesa...V pondělí jsem se vydala celých 20 km na chalupu ve větru na kole se svejma dvěma kamarádkama ... Doufala jsem že na něj zavolám a on přiběhne, ale volali jsme skoro hodinu , obcházeli les a okolí ale pořád nic...Jsem zoufalá...moc mi chybí ! :-( Obrazek Včera mu byli 2 roky ! chtěla jsem to sním oslavit a koupit mu Ňákou mŇamku , ale moc mě to mrzí..., Život bez něho je těžkej a hlavně než si zvyknu že semnou neni doma !! HRŮZA !!!!!! Ve středu tam taŤka zajede se tam podívat a v pátek tam pojede pracovat tak doufám že ho tam najde...a nebo se mohl vydat k domovu ( do Božetic ) !!!!! Nezbývá mi nic jiného než čekat !!!! Je to skoro stejné jako kdyby mi umřel !!!!!!!!!!

Jeho další fotografie !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chcete mi něco na to napsat ?! Váš názor ! Můžete hned ! nezapomeňte na Váš email !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

doufej

(zdencon, 21. 6. 2007 17:58)

A doufej,ze se ti vrati a rikej si to a kdyz se nevrati tak si poridite novy kote a potom uz ti to vůbec nepride.

Je mi to mos lito

(zdencon, 21. 6. 2007 17:55)

Je mi moc moc moc moc moc moc lito,ze se ti Jerrynka ztratil,ale ber to zte lepsi stranky jako sto rikala me kdyz se mi ztratil Flek.Treba se ma nekde lip.